KONST / Litografier / Färglitografi 13864556
nr 1386 4556
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/25, daterad -1988, Kvinna. Bladets mått: 38x43, yttermått inklusive ram: 46x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:34:12
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
22 mar
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström